Kişisel Gelişim Yazıları

Bu sitede kişisel gelişim yazıları başta olmak üzere teknoloji ve bilgisayar mühendisliği konularına da yer verilmektedir.

Kişisel Gelişim Yazıları Nedir?

İnsanlar, hayatları boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşmaktadırlar. Bu zorluklara karşı durabilmek için öncelikle kendilerini çok iyi tanımalılar. Bu sitedeki her bir kişisel gelişim yazısı, bir insanın karşılaşacağı zorluklar karşısında nasıl davranması gerektiğinin farkına varmasını sağlamaya çalışmak için yazılmıştır.

Sitede, empati kurmak, kafaya takmamak, odaklanma gibi konularda çeşitli yazılar bulunmaktadır. Bu yazıların okunması halinde insan, kendine bir şeyler katabiliyorsa, bu site o insan için amacına ulaşmış demektir.

Bu sitede küçük bir gezintiye çıkan kişi, motivasyon yazıları ve kişisel gelişim sözleri ile alakalı yazılar da görecektir. Bu yazılar, yazıları okuyan kişileri gaza getirme amaçlı değil, onu kendisine hatırlatma amacıyla yazılmıştır.

Yayınlanmış olan her kişisel gelişim yazısı, üzerinde uğraşılmış ve düşünülmüş yazılardır. Eğer bir kusur veya mantık hatası varsa lütfen yorum olarak belirtiniz. Bu bize sağlayacağınız en büyük fayda olacaktır.

Kişisel gelişim kitapları okumak, insanı bir anda süper kahraman yapmaz. Ama kendisine bir süper kahraman idolü bulmasına yardımcı olur. Ona şu yoldan git buradan gitme demez, doğru yolu nasıl bulacağını öğretir. Başkalarının onun yerine hedeflerini belirlemesini değil, kendi hedefini kendisinin belirlemesi gerektiğini söyler. Kişisel gelişim kitaplarını okumak isteyen kişi önce neden bu tarz kitaplar okuması gerektiğini belirlemelidir. Sonra da kitapları okuduktan sonra harekete geçmelidir. Çünkü edinilen bilgiler kullanılmazsa, sadece beyine yer kaplar.

Okunması şiddetle tavsiye edilen kişisel gelişim yazıları –> https://www.yalcingolayoglu.com/odaklanma/
https://www.yalcingolayoglu.com/hedeflerimiz/

Çeşitli Kişisel Gelişim İçerikleri –> https://onedio.com/etiket/kisisel-gelisim/542c25e85cddcee95aa865dc

Twitter adresime ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bireysel gelişim raporu hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayınız.